NARZĘDZIOWNIA  "WOŹNIAK" Wiktor Woźniak

Precyzyjna obróbka metalu.  Ślusarstwo precyzyjne

Firma z ponad 20 - letnim doświadczeniem

Dziękujemy za odwiedzenie naszej nowej strony. Jako nowczesna firma, chcemy dać Państwu możliwość pozostania w kontakcie z nami i z naszą ofertą. Nowy system zarządzania treścią pozwoli na regularne aktualizacje naszego serwisu.

W chwili obecnej strona jest ciągle rozbudowywana. Dokładamy wszelkich starań, aby już wkróce zaprezentować Państwu pełen zakres naszej oferty. Głęboki nacisk kładziemy na jakość oferowanych przez nas usług. Jeśli te tematy odpowiadają Państwa zainteresowaniom, zapraszamy w niedalekiej przyszłości ponownie.

Wykonujemy usługi z zakresu frezowania CNC, frezowania konwencjonalnego, toczenia, szlifowania. Regenerujemy także narzędzia skrawające monoilitowe jak i z węglika HM.

W międzyczasie pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonów:  kom. 601556990, 713150283 i faksem 713150535. Oczekujemy na kontakt z Państwa strony. Zapraszamy również do kontaktu mailowego pod adresem:

Jeśli nie znacie Państwo naszej firmy i nawiązujecie z nami pierwszy kontakt online, będzie nam bardzo miło! Będziemy wdzięczni za uwagi i pytania, na które odpowiemy jak najszybciej.

Kilka słów o naszej firmie:

Rozpoczęliśmy działalność w 1994 r. i od tego czasu funkcjonujemy z sukcesami na rynku. Specjalizujemy się w branży narzędziowej. Nasi stali Klienci cenią w szczególności za terminowość, oraz czas realizacji. Przez ponad 20 lat działalności ciągle rozwijamy swoje umiejętności oraz inwestujemy w nowoczesny park maszynowy i systemy pomiaru detali. Posiadamy nowoczesny park maszynowy składający się z obrabiarek CNC firmy MICRON, AVIA, AGIE oraz systemy pomiarowe firmy TESA. Posiadając tak bogate wyposażenie, oraz wykwalifikowaną kadrę pracowniczą potrafimy sprostać prawie każdemu wyzwaniu.

 Prowadzimy firmę w Chełstówku k. Twardogóry w powiecie oleśnickim.strony internetowe interclick.pl