NARZĘDZIOWNIA  "WOŹNIAK" Wiktor Woźniak

Precyzyjna obróbka metalu.  Ślusarstwo precyzyjne

Firma z ponad 20 - letnim doświadczeniem

Narzędziownia WOŹNIAK

Jesteśmy firmą o charakterze narzędziowni, w której wykonujemy wszelkie prace mające na celu utrzymanie narzędzi i przyrządów w odpowiednim stanie technicznym lub ich modyfikowanie na potrzeby przemysłowe. Firma WOŹNIAK Wiktor Woźniak od samego początku specjalizuje się w branży narzędziowej. Naszą działalność rozpoczęliśmy już w 1994 roku i od tego czasu nieprzerwanie funkcjonujemy na rynku, odnotowując przy tym liczne sukcesy. Nasi stali, wieloletni klienci cenią nas w szczególności za skuteczność, terminowość oraz szybki czas realizacji zleceń. Dzięki ponad dwudziestoletniej praktyce ciągle rozwijamy swoje umiejętności oraz zdobywamy nowe doświadczenia.

Regularnie inwestujemy również w najnowocześniejsze urządzenia do obróbki metali i systemy pomiaru detali. Posiadamy profesjonalny i nowoczesny park maszynowy, składający się z obrabiarek CNC firmy MICRON, AVIA, AGIE oraz systemy pomiarowe firmy TESA. Dysponując tak bogatym wyposażeniem oraz wysoce wykwalifikowaną kadrą pracowniczą, potrafimy sprostać prawie każdemu wyzwaniu. Prowadzimy firmę w Chełstówku koło Twardogóry w powiecie oleśnickim w województwie dolnośląskim. W przypadku pytań o nasze usługi zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Oferta naszej narzędziowni

Podejmujemy się wykonania fachowych usług z zakresu frezowania CNC, jak i frezowania konwencjonalnego. Zajmujemy się również drążeniem wgłębnym, przede wszystkim w celu tworzenia narzędzi. Oferujemy także precyzyjne toczenie, które pozwala na uzyskanie pożądanych wymiarów i oczekiwanego kształtu powierzchni oraz szlifowanie metali, które obejmuje szlifowanie na okrągło, a także szlifowanie na płasko.

Oprócz wyżej wymienionych prac zajmujemy się też regenerowaniem narzędzi skrawających. Zarówno tych monolitowych, jak i wykonanych z węglika spiekanego HM.strony internetowe interclick.pl